<span><strong>TESTVINNARE</strong>- We Vibe 4 plus - Fler vibrationslägen - Kan även styras med en app i mobilen.</span>
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
VINNARE 2014
Denna produkt är en av flera som vi på Lustjakt har röstat fram som årets vinnare.We vibe 4 plusutmärker sig för att denna parprodukt kan även styras via en app i mobilen. Precis somWe vibe 4så har den kompakt och behändig modell med flera sköna vibrationsval som förgyller kärleksakten för båda parter.Se alla Vinnare 2014.
Prisbelönt design
We vibe 4 plus har liksom sin föregångare We vibe 4 en kompakt och behändig modell.Den böjda klitorisstimulatorn följer kvinnans kropp och vilar försiktigt mellan blygdläpparna, medan den styva mittsektionen garanterar en perfekt passform. G-punktsstimulatorn hamnar bakom bäckenben för ökad stabilitet och komfort för båda parter.
Hudvänlig
We vibe 4 plus är gjord i medicinskt silikon med en sammetslen yta.
Vattentät
We vibe 4 plus är vattentät så att du kan använda den i duschen.
Vibrationer
We vibe 4 plus har dubbla motorer som är tystgående. Du kan välja mellan 10 olika vibrationslägen med olika intensitet. Du kan även växla mellan klitoris- och g-punktsstimulans med den trådlösa fjärrkontrollen eller mobilen.
Appen We-connec
Med appen kan ni skapa personliga vibrationsmönster för att maximeranjutningen. We vibe 4 plus kan alltså styras varifrån som helst, vilket ger oanade möjligheter till ett mer spännande sexliv. En uppgradering av telefonsexet.
Uppladdningsbar
Denna vibrator är uppladdningsbar via USB-kabel. Medföljer.
Gör så här
För in den lite platta delen i vaginan och låt den andra delen ligga mot klitoris. Kvinnan får dubbel stimulans men även mannen får känna av de sköna vibrationerna. Den platta, kompakta designen gör det bekvämt för båda under kärleksakten. Använd gärna ett vattenbaserat glid för ännu skönare känsla.
Om du vill ha en av de bästa parleksakerna som finns på marknaden så kan du välja We vibe 4 plus.
Särskilt lämplig för dig som
1. vill ha extra stimulans under samlag
2. önskar fjärrstyrda vibrationer
3. föredrar uppladdningsbar produkt
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 2307 |
| Vikt | 436 gram |
| Bredd | 3 cm |
| Färg | Rosa |
| Fjärrstyrd | Ja |
| Produkttyp | Vibrator |
| Drivkraft | Uppladdningsbar |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Lågt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Par, Kvinnor |
| Hårdhet | Medel |
| Total längd | 17 cm |
| Flexibilitet | Stor |
| Penetrerande längd | 6 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Klitoris, G-punkt |
| Form | U-formad |
| Ftalatfri | Ja |
| Bra val | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om We Vibe 4 plus pink
Logga in för att skriva en recension