Specialdesignad ägg för skön klitorisstimulans med avancerade vibrationer för effektfull njutning.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 9044 |
| Vikt | 166 gram |
| Bredd | 3 cm |
| Längd | 8 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Färg | Vit |
| Antal batterier som krävs | 3 st |
| Produkttyp | Ägg |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Hårdplast |
| Kvalitet | Bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Ej vattentät |
| Vibrationsgrad | Mycket hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Hastighetsreglering | Steglös |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Synchro Vibes
Logga in för att skriva en recension