Stav med sugpropp och separat kontroll. 7 olika vibrationsval.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 2727 |
| Vikt | 326 gram |
| Färg | Rosa |
| Antal batterier som krävs | 3 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Delvis |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Medel |
| Total längd | 22 cm |
| Minsta diameter | 2.5 cm |
| Största diameter | 3.5 cm |
| Flexibilitet | Böjbar |
| Penetrerande längd | 20 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Ftalatfri | Ja |
| Specialfunktion | Med sugpropp |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Ripple dildo vibe
Logga in för att skriva en recension