<span>Sammetslen klitorisretare i silikonmaterialmed 10 olika vibrationsval.</span>
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 2288 |
| Vikt | 38 gram |
| Färg | Limegrön |
| Antal batterier som krävs | 3 st |
| Produkttyp | Klitorisvibrator |
| Drivkraft | Knappcell LR44 |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Ej vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Medel |
| Total längd | 10 cm |
| Minsta diameter | 1.8 cm |
| Största diameter | 2.1 cm |
| Flexibilitet | Medel |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Ftalatfri | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Neon Bullet Mole
Logga in för att skriva en recension