Detta är en rabbit i en mindre och behändig modell med härlig vibrationsrikedom på klitorisretaren.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 9557 |
| Vikt | 250 gram |
| Antal batterier som krävs | 3 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Material | Jelly |
| Kvalitet | Bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Högt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mycket mjuk |
| Total längd | 21 cm |
| Flexibilitet | Medel |
| Penetrerande längd | 11 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Diameter | 3 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Mini Dolphin
Logga in för att skriva en recension