Flexibel plugg med rundad bas och kraftfulla vibrationer. Diameter 4 cm.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 3627 |
| Vikt | 178 gram |
| Färg | Rosa |
| Antal batterier som krävs | 3 st |
| Produkttyp | Analplugg |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Material | Hårdplast, Gummi |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Högt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor, Män |
| Hårdhet | Hård |
| Total längd | 13 cm |
| Minsta diameter | 1.5 cm |
| Största diameter | 4 cm |
| Flexibilitet | Stor |
| Penetrerande längd | 9 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Analt |
| Specialfunktion | Vibrerande |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Flexi vibe plug
Logga in för att skriva en recension