Vibrerande ägg i ergonomisk design. Sju olika vibrationsval, även pulserande och eskalerande.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 1905 |
| Vikt | 130 gram |
| Längd | 9 cm |
| Färg | Blå |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Ägg |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Hård |
| Minsta diameter | 1 cm |
| Största diameter | 2.5 cm |
| Flexibilitet | Liten |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Klitoris, Vagina |
| Ftalatfri | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Vibe Therapy Discerner
Logga in för att skriva en recension