Trosvibrator med magnetiska vingar, 10 vibrationslägen och fjärrkontroll.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
Denna Trosvibrator välkomnar dig till diskret njutning och mycket nöje. En vibrator som placeras i trosan för att sedan vika dess magnetiska vingarn runt trosan så att den enkelt hålls på plats. Den startas och styrs med den medföljande trådlösa fjärrkontrollen.
Trosvibratorn sätts enkelt fast i trosan genom att vika de magnetiska vingarna runt trosan, smart och smidigt. Den böjda designen är särskilt utformad för att ge optimal komfort och mesta möjliga stimulans. Tillverkad i silkeslent och kroppssäkert silikon, fritt från ftalater. önskar du använda glidmedel tillsammans med den så rekommenderas du att välja ett vattenbaserat glidmedel.
Trosvibratorn stimulerar klitoris och vulva på ett intensivt sätt. Den har en stimulerande strukturyta på 6 cm x 2,2 cm.
De 10 olika vibrationslägen kan enkelt justeras med knappen på fjärrkontrollen – den kan också användas av en partner för överraskande nöje och kontrollspel.
Med de tysta men kraftfulla vibrationerna kan du vara busig och njuta av var som helst, på restaurangen, krogen eller på promenaden. Vibratorn är extremt diskret vilket gör att ingen kommer att veta att den bärs eller används.
Trosvibrator är uppladdningsbar och laddas enkelt med den medföljande USB-kabeln. Smidigt för dig att inte behöva tänka på köp av batteri och snäll mot miljön. Ett knappcell CR2032 till fjärrkontrollen medföljer, plombering inuti kontrollen behöver avlägsnas före användning.
Likt andra uppladdningsbara produkter så är första fulladdningen mycket viktig, det gör att batteriet får längre livslängd.
- Så ladda den fullt innan första användning.
Den är dessutom 100% vattentät och den lilla leksaken kan även användas i badet eller duschen. (Ej fjärrkontrollen)
1. längtar efter spännande njutning
2. föredrar en kvalitétsprodukt
3. vill ha en leksak med fjärrkontroll
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 5019 |
| Vikt | 191 gram |
| Höjd | 3 cm |
| Färg | Svart |
| Fjärrstyrd | Ja |
| Produkttyp | Vibrator, Klitorisvibrator |
| Drivkraft | Knappcell CR2032, USB-kabel, Uppladdningsbar |
| Material | Hårdplast, Silikon |
| Kvalitet | Bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Lågt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Hård |
| Total längd | 10.2 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Klitoris, Vulva |
| Ftalatfri | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Specialfunktion | Vibrerande |
| Låg ljudnivå | Ja |
| Diameter | 3.7 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Trosvibrator
Logga in för att skriva en recension