<span>Silikonstav med många variationsval. Drivkraft: USB-kabel. Kraftfull.</span>
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 3681 |
| Vikt | 240 gram |
| Färg | rosa |
| Drivkraft | USB-kabel |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Ej vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Hård |
| Total längd | 17 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Penetrerande längd | 15 cm |
| Hastighetsreglering | Avancerad |
| Ftalatfri | Ja |
| Diameter | 3.5 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Robby USB vibe
Logga in för att skriva en recension