Sammetsmjuk stav med mjuk pung. Gjord i Fanta-flesh. Steglösa vibrationer. Vattentät.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 2002 |
| Vikt | 347 gram |
| Färg | Svart |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Fanta-flesh |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Total längd | 20 cm |
| Minsta diameter | 3 cm |
| Största diameter | 4.5 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Penetrerande längd | 13 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
| Stimulerande område | G-punkt |
| Med pung | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Real feel No. 2 black
Logga in för att skriva en recension