Den är hudvänlig, kraftfull, vattentät och även snygg att se på. EN FAVORIT!
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6473 |
| Vikt | 373 gram |
| Färg | Svart |
| Antal batterier som krävs | 3 st |
| Produkttyp | Rabbit |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Högt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mjuk |
| Total längd | 24 cm |
| Minsta diameter | 3 cm |
| Största diameter | 3.5 cm |
| Flexibilitet | Medel |
| Penetrerande längd | 12 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Vagina, Klitoris |
| Ftalatfri | Ja |
| Specialfunktion | Roterande |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Razzle Rabbit
Logga in för att skriva en recension