Upptäck Glamour Glass Dildo, en elegant glasstav för utvändig och invändig stimulans. Perfekt för temperaturlekar och njutning!
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
Glamour Glass Dildo är en mycket elegant stav i Borosilikatglas. En fantasifull stav som kan användas på många sätt med sitt böjda och avsmalnande skaft och den krökta och smala svansen. Låt dig själv utforska möjligheterna och njut av utvändig som invändig stimulans.
Glamour Glass Dildo är perfekt för både utvändig och invändig stimulans. Den eleganta designen gör att den smidigt kan glida in och ge en fantastisk känsla. Du kan även använda den för temperaturlekar, då glaset kan värmas och kylas för nya spännande sensationer. Placera den till exempel i varmt, ljummet eller kallt vatten före användning för att uppleva olika temperaturer.
För bästa upplevelse, rengör din Glamour Glass Dildo noggrant före och efter användning med mild tvål och varmt vatten eller en speciell sexleksaksrengöring. Förvara den på en sval och torr plats, helst i en mjuk påse eller låda för att undvika repor. Tänk på att alltid använda ett vattenbaserat glidmedel för att öka komforten under användning och för att skydda glaset.
1. vill ha en stimulerande form
2. föredrar en solid glasstav
3. är svag för vackra ting
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 5836 |
| Vikt | 229 gram |
| Färg | Olika färg |
| Produkttyp | Stav |
| Material | Glas |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Blank |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Total längd | 18 cm |
| Minsta diameter | 1.7 cm |
| Största diameter | 3.2 cm |
| Färgegenskaper | Metallic |
| Flexibilitet | Ingen |
| Penetrerande längd | 17 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Glamour Glass Dildo
Logga in för att skriva en recension