En presentförpackning som andas lyx... Vibrator, massageolja och fjädervippa från märket Geisha.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6514 |
| Vikt | 890 gram |
| Färg | Svart |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Massageolja, Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Material | Hårdplast |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Par, Kvinnor |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Total längd | 20 cm |
| Minsta diameter | 3 cm |
| Största diameter | 4 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Geisha gifts
Logga in för att skriva en recension