Liten,stilfull vibrator för bekväm och skön stimulans. Medelstark.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 8408 |
| Vikt | 61 gram |
| Längd | 11 cm |
| Färg | Mörklila |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Klitorisvibrator |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Hårdplast |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Minsta diameter | 2 cm |
| Största diameter | 2.5 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Hastighetsreglering | På/Av |
| Stimulerande område | Klitoris |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Funky viberette
Logga in för att skriva en recension