Helt fantastiska vibrationer - från nästan vickande till mycket kraftfulla. -Wow!
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
-"En av de bästa stavarna jag testat dels för att vibrationerna är mycket kraftfulla och slagkraftiga men också för att de kan fås nästan vickande. Helt kanon!"
Dream Diamond är en stav med enastående vibrationer och ett tilltalande yttre. Denna hårdplastvibrator har en matt och lite silkig yta som känns mycket behaglig mot huden. I botten är staven prydd med glittrande strass i två rader och de tillför staven ett förföriskt och exklusivt utseende. Stavens vågiga siluett och att den saknar mjukhet bidrar till ytterliggare stimulans. En stav med något alldeles extra!
Dream Diamond är något större än vad en hårdplaststav normalt brukar vara. Dess storlek gör att staven har kunnat förses med en kraftfull motor som avger mycket starka vibrationer när de vrids till max. Vibrationerna är steglösa så att du själv kan reglera vibrationernas intensitet och få den stimulans som just du önskar.
1. vill ha en tilltalande design
2. önskar en lite större modell
3. gillar mycket kraftfulla vibrationer
Detta är en vibrator som inte skäms för sig och som du gärna kommer att ta fram ur byrålådan både för din njutnings skull och för att den är så inbjudande att vila ögonen på.
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6051 |
| Vikt | 175 gram |
| Färg | Lila |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R14 (C) |
| Material | Hårdplast |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Högt dB |
| Vattentålighet | Ej vattentät |
| Vibrationsgrad | Mycket hårt |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Total längd | 20 cm |
| Minsta diameter | 3.5 cm |
| Största diameter | 3.9 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Penetrerande längd | 18 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
| Bra val | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Dream Diamond
Logga in för att skriva en recension