Ett hårdplastägg med avtagbart, knottrigt överdrag. Mycket kraftfullt. 4 hastigheter.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 8991 |
| Vikt | 125 gram |
| Längd | 8 cm |
| Färg | Lila |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Ägg |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | TPE |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ljudnivå | Lågt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Mycket hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Medel |
| Minsta diameter | 2 cm |
| Största diameter | 3 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Vagina, Klitoris |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Dotty egg
Logga in för att skriva en recension