Ergonomisk multistav i silikon. 7 hastigheter och 6 vibrationssätt med kraftiga vibrationer.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6688 |
| Vikt | 365 gram |
| Längd | 22 cm |
| Färg | Rosa |
| Antal batterier som krävs | 3 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mycket mjuk |
| Minsta diameter | 2.2 cm |
| Största diameter | 3.5 cm |
| Flexibilitet | Mycket stor |
| Penetrerande längd | 9 cm |
| Hastighetsreglering | Avancerad |
| Stimulerande område | G-punkt, Vagina, Klitoris, Analt |
| Penetrerande längd 2 | 9 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Crime passíonelle
Logga in för att skriva en recension