Den ultimata sexleksaken för mannen - stimulerar prostatan och mellangården.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6191 |
| Vikt | 88 gram |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Analplugg |
| Material | Hårdplast |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Minsta diameter | 1.3 cm |
| Största diameter | 2.5 cm |
| Flexibilitet | Mycket liten |
| Penetrerande längd | 10 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Aneros Helix
Logga in för att skriva en recension