Mindre vibrator som har kraftfullt kittlande och steglösa vibrationer. Vattentät.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6486 |
| Vikt | 80 gram |
| Färg | Vit |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Material | TPR |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Högt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Medel |
| Total längd | 13 cm |
| Minsta diameter | 1 cm |
| Största diameter | 3 cm |
| Flexibilitet | Mycket stor |
| Penetrerande längd | 8 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
| Stimulerande område | G-punkt, Klitoris |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om White heat
Logga in för att skriva en recension