Skålformad klitorisretare, som omsluter klitoris. Kraftfull. 4 olika vibrationsval. Roterande stav.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 8434 |
| Vikt | 396 gram |
| Färg | Rosa |
| Antal batterier som krävs | 4 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Jelly |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Ej vattentät |
| Vibrationsgrad | Mycket hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mjuk |
| Total längd | 25 cm |
| Penetrerande längd | 12 cm |
| Stimulerande område | Klitoris, G-punkt, Vagina |
| Diameter | 3.5 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Twirling cuddle
Logga in för att skriva en recension