Unik vibrator med stimulerande design. Med kvalité och Finess!
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
Tenga Iroha Kushi är en unik designad vibrator som låter diguppleva nya njutbara sensationer. Med detmycket mjukaSoft-touch materialet och den räfflade strukturen stimulerar Kushi på sitt alldeles egna vis. Genom att placera, gnida och stryka Kushi kan du utforska dina lustpunkterochhitta den ultimata tillfredsställelsen.
Tenga Iroha Kushi har 7 sköna vibrationsval, 5 fasta medolika intensitetsnivåer och 2 olika pulserande programoch styrs enkelt med två knappar. Tillverkad i hudvänligt silikon och vattentät så att den kan tas medför våta stunder i bad och dusch.Kushi är uppladdningsbar och laddas smidigt i den medföljande förvaringsasken. 120 minuters laddning ger 60 minutersnjutning på högsta effekt.
Medföljer användarmanual, förvaringsask med laddningsfunktion, USB-kabel och vägg adapter.
1.gillar att gnida mot en stimulerande struktur
2.vill ha sköna vibrationer
3.önskar finess och lyx
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 3795 |
| Vikt | 456 gram |
| Bredd | 6 cm |
| Längd | 9 cm |
| Höjd | 4.2 cm |
| Färg | Benvit |
| Produkttyp | Klitorisvibrator |
| Drivkraft | USB-kabel, Uppladdningsbar |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mjuk |
| Flexibilitet | Mycket liten |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Ftalatfri | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Tenga Iroha Kushi
Logga in för att skriva en recension