Vattentät vibrator med sköna steglösa vibrationer. Förvaringspåse medföljer.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6312 |
| Vikt | 210 gram |
| Färg | Lila |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Pearlshine |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Hårdhet | Medel |
| Total längd | 20 cm |
| Minsta diameter | 3.3 cm |
| Största diameter | 4.5 cm |
| Penetrerande längd | 17 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
| Form | Böjd |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Sweet sensation
Logga in för att skriva en recension