Otroligt mjuk och sammetslen stav med 10 olika vibrationsmönster. Kraftfull. Vattentät.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 1328 |
| Vikt | 250 gram |
| Färg | Rosa |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | TPR |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mjuk |
| Total längd | 20 cm |
| Minsta diameter | 3 cm |
| Största diameter | 4.5 cm |
| Flexibilitet | Mycket liten |
| Penetrerande längd | 17 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Vagina |
| Form | Oregelbunden |
| Ftalatfri | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Sweet dreams desire
Logga in för att skriva en recension