Strap-on med kraftfullt vibrerande dildo och trådlös kontroll.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
Strap On Vibb Remote är en strap-on med trådlöst styrd dildo avsedd för pegging. Kliv i selen och justera så den sitter ordentligt, sen är du redo att bjuda din partner på en skön stunds penetration med den kraftigt vibrerande dildon. Dildons böjda form underlättar möjlighet till att stimulera mannens prostata eller kvinnans g-punkt.
Strap On Vibb Remote har en kvalitetsdildo som bjuder på riktigt laddade och intensiva vibrationer. De är som starkast i toppen men känns rejält även vid dildons bas. Med den trådlösa kontrollen kan du med en knapptryckning växla mellan de 7 olika vibrationslägena - 3 fasta med olika intensitet och 4 är variationsrika pulserande och eskalerande lägen. Kontrollen har en räckvidd på 8 meter.
Strap On Vibb Remotes dildo är gjord i "Soft Touch" silikon med ett polyuretanskikt. Den ökar i diametermått så att ni kan jobba er inåt allt eftersom mottagaren slappnar av. 2 cm i toppen och 3.7 cm vid basen. Dildon har en sugpropp som bas om man önskar använda den separat.
Strap On Vibb Remote selen är justerbar så att den kan spännas och sitta ordentligt plats runt höfter och rumpa. Selens mjuka platta är försedd med en metallring som håller dildon på plats. Max omkrets höfter 167 cm, max vid ben 95 cm. Ringens innerdiameter är 4.5 cm och annan dildo kan användas med selen om man önskar.
Strap On Vibb Remote dildon är uppladdningsbar och laddas enkelt med den medföljande USB-kabeln. Laddningstiden är 120 minuter och då kan vibrationerna användas upp till 150 minuter. Kontrollen drivs av 1 st knappcells CR2032 batteri som medföljer. Dildon är 100% vattentålig vilket gör att den kan användas även i våta miljöer. Kontrollen ska ej utsättas för vatten och fukt.
1. är förtjusta i intensiva vibrationer
2. vill ha justerbar sele
3. uppskattar kvalitet och trådlös styrning
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 5072 |
| Vikt | 445 gram |
| Färg | Svart |
| Fjärrstyrd | Ja |
| Antal batterier som krävs | 1 st |
| Produkttyp | Strap-on |
| Drivkraft | USB-kabel, Knappcell CR2032, Uppladdningsbar |
| Material | Metall, Polypropen, Polyester, Polyuretan, Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Lågt dB |
| Vattentålighet | Delvis |
| Vibrationsgrad | Mycket hårt |
| Målgrupp | Par |
| Hårdhet | Hård |
| Total längd | 15 cm |
| Minsta diameter | 2 cm |
| Största diameter | 3.7 cm |
| Flexibilitet | Mycket liten |
| Penetrerande längd | 13 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Form | Böjd |
| Ftalatfri | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Specialfunktion | Vibrerande |
| Med sele | Ja |
| Låg ljudnivå | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Strap On Vibb Remote
Logga in för att skriva en recension