En skimrande hårdplaststav med steglösa och kraftfulla vibrationer. Vattentät. Max 1st/order.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6791 |
| Vikt | 135 gram |
| Färg | Osorterad |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Hårdplast |
| Kvalitet | Medel |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Högt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Total längd | 19 cm |
| Penetrerande längd | 16 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
| Stimulerande område | G-punkt |
| Diameter | 2.5 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Spot climax
Logga in för att skriva en recension