Smalare hårdplaststav med sammetslen yta och mycket kraftfulla, steglösa vibrationer. Vattentät. Max 1st/order
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 7002 |
| Vikt | 120 gram |
| Färg | Svart |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Hårdplast |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Högt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Mycket hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Total längd | 20 cm |
| Minsta diameter | 2.3 cm |
| Största diameter | 2.8 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Penetrerande längd | 17 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
| Stimulerande område | Vagina |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Slim slender black
Logga in för att skriva en recension