Trippelstimulans g-punkt, mellangården och klitoris. Steglösa vibrationer. Sele för bekväm njutning.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 1886 |
| Vikt | 200 gram |
| Färg | Lila |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | TPE |
| Kvalitet | Bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Lågt dB |
| Vattentålighet | Ej vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Medel |
| Minsta diameter | 2 cm |
| Största diameter | 3.3 cm |
| Flexibilitet | Stor |
| Penetrerande längd | 7 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
| Stimulerande område | G-punkt |
| Form | Oregelbunden |
| Ftalatfri | Ja |
| Med sele | Ja |
| Låg ljudnivå | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Power G arouser
Logga in för att skriva en recension