Stilfull stav i sammetslent silikonmaterial. 7 olika vibrationsval.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 1900 |
| Vikt | 181 gram |
| Färg | Ljusrosa |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Ej vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Hård |
| Total längd | 19 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Penetrerande längd | 13 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | G-punkt |
| Form | Böjd |
| Ftalatfri | Ja |
| Specialfunktion | Greppvänlig |
| Diameter | 2.8 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Odeco G-spot O pink
Logga in för att skriva en recension