Lång men inte så grov stav. Mycket kraftfulla och steglösa vibrationer.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
Lång
Monster meat long vibe är gjord i ett hudvänligt och lätt sammetslent material. Den är ådrig och är flexibel så att den lättare anpassar sig efter dina önskningar. Den penetrerande längden är 29 cm.
Tjocklek
I toppen är staven ca 3 cm i diameter och ner mot botten 4,5 cm. Däremellan är diametermåttet uppemot runt 3,5-4 cm.
Vibrationer
Vibrationerna mycket kraftfulla och steglösa så att du får den stimulans du önskar.
Vattentät
Staven är vattentät så att du kan använda den i duschen.
Om du vill ha en lite längre stav som har mycket kraftfulla vibrationer, då kan du välja denna.
Särskilt lämplig för dig som
1. vill ha en lång stav
2. önskar steglösa vibrationer
3. föredrar en kraftfull stav
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 2822 |
| Vikt | 395 gram |
| Färg | Blå |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | TPR |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Högt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Mycket hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Medel |
| Total längd | 31 cm |
| Minsta diameter | 3 cm |
| Största diameter | 4.5 cm |
| Flexibilitet | Stor |
| Penetrerande längd | 27 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
| Ftalatfri | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Monster meat long vibe
Logga in för att skriva en recension