Detta är en vattentät, liten g-punktsvibrator för dig som vill ha kraftfulla vibrationer.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 10796 |
| Vikt | 98 gram |
| Färg | Osorterad |
| Antal batterier som krävs | 1 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Hårdplast |
| Kvalitet | Bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Total längd | 12 cm |
| Minsta diameter | 2.5 cm |
| Största diameter | 2.5 cm |
| Hastighetsreglering | På/Av |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Mini G
Logga in för att skriva en recension