Elegant hudvänlig silikonstav från LELO. Kraftfull. Tystlåten. Vattentät. Uppladdningsbar.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 1087 |
| Vikt | 585 gram |
| Färg | Cerise |
| Produkttyp | Rabbit |
| Drivkraft | Uppladdningsbar |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Lågt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Total längd | 22 cm |
| Minsta diameter | 2.2 cm |
| Största diameter | 3.5 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Penetrerande längd | 12 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Vagina, Klitoris |
| Ftalatfri | Ja |
| Doft | Doftlös |
| Låg ljudnivå | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om LELO Soraya deep rose
Logga in för att skriva en recension
Stilfull analmassör med varationsrika vibrationer för intensiv njutning.