Liten, hudvänlig och vattentät vibrator för g-punkt och klitoris. Tre olika hastighetslägen.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 1967 |
| Vikt | 105 gram |
| Färg | Svart |
| Antal batterier som krävs | 1 st |
| Produkttyp | Vibrator, Vibrator |
| Drivkraft | Batteri N |
| Material | TPR |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Lågt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Hårdhet | Medel |
| Total längd | 11 cm |
| Minsta diameter | 1.5 cm |
| Största diameter | 2.5 cm |
| Flexibilitet | Mycket liten |
| Penetrerande längd | 6 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Klitoris, G-punkt |
| Ftalatfri | Ja |
| Låg ljudnivå | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Le reve mini G black
Logga in för att skriva en recension