Kompakt och kraftfull klitorisvibrator med 3 olika hastighetslägen. Vattentät.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 8355 |
| Vikt | 117 gram |
| Bredd | 4 cm |
| Längd | 10 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Klitorisvibrator |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Högt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Hårdhet | Medel |
| Flexibilitet | Ingen |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Ftalatfri | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Laya release
Logga in för att skriva en recension