Självlysande hårdplastvibrator med sköna steglösa vibrationer.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6235 |
| Vikt | 53 gram |
| Antal batterier som krävs | 1 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Hårdplast |
| Kvalitet | Medel |
| Ytstruktur | Slät |
| Vattentålighet | Ej vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Total längd | 13 cm |
| Minsta diameter | 2 cm |
| Största diameter | 2.5 cm |
| Färgegenskaper | Självlysande |
| Flexibilitet | Ingen |
| Penetrerande längd | 11 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Ladyfinger Glow
Logga in för att skriva en recension