Exklusiv designvibrator i hudvänligt silikonmaterial och med 7 olika vibrationsmöjligheter.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6211 |
| Vikt | 265 gram |
| Färg | Ljusblå |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Hårdhet | Medel |
| Total längd | 20 cm |
| Minsta diameter | 3 cm |
| Största diameter | 4 cm |
| Flexibilitet | Medel |
| Penetrerande längd | 16 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | G-punkt |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Jenny G-spot
Logga in för att skriva en recension