Silikonstav med sköna mått och sugpropp. Fjärrstyrd. Mycket kraftfull.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 3585 |
| Vikt | 460 gram |
| Färg | Beige |
| Fjärrstyrd | Ja |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri 23A 12V, Batteri R6 (AA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Ej vattentät |
| Vibrationsgrad | Mycket hårt |
| Hårdhet | Hård |
| Total längd | 22 cm |
| Flexibilitet | Toppen stor |
| Penetrerande längd | 17 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Form | Böjd topp |
| Ftalatfri | Ja |
| Specialfunktion | Med sugpropp |
| Diameter | 4 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Gustav remote
Logga in för att skriva en recension