Mjuk, flexibel kvalitetsstav från Fun Factory. Sköna variationsrika vibrationer. Vattentät. Tystlåten.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 8955 |
| Vikt | 365 gram |
| Färg | Mörklila |
| Antal batterier som krävs | 4 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Lågt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mjuk |
| Total längd | 22 cm |
| Minsta diameter | 3 cm |
| Största diameter | 4.2 cm |
| Flexibilitet | Stor |
| Penetrerande längd | 17 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Vagina |
| Form | Oregelbunden |
| Doft | Doftlös |
| Låg ljudnivå | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om FUN elLove violet
Logga in för att skriva en recension