Greppvänlig g-punktsstav i sammetslent silikonmaterial. Medelstarka vibrationer.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6828 |
| Vikt | 162 gram |
| Antal batterier som krävs | 1 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri N |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Mycket lågt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Medel |
| Total längd | 16 cm |
| Minsta diameter | 1.8 cm |
| Största diameter | 3 cm |
| Flexibilitet | Stor |
| Penetrerande längd | 9 cm |
| Hastighetsreglering | På/Av |
| Stimulerande område | G-punkt |
| Form | Böjd |
| Ftalatfri | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Specialfunktion | Greppvänlig |
| Låg ljudnivå | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Fabulous G spot purple
Logga in för att skriva en recension