Knallröd, vattentät och hudvänlig stav med en oerhört stimulerande design. Kraftfulla vibrationer.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 6517 |
| Vikt | 258 gram |
| Färg | Röd |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Hårt |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mjuk |
| Total längd | 19 cm |
| Minsta diameter | 3 cm |
| Största diameter | 5 cm |
| Flexibilitet | Stor |
| Penetrerande längd | 16 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
| Stimulerande område | Vagina |
| Form | Oregelbunden |
| Ftalatfri | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Creamy delight
Logga in för att skriva en recension