Hudvänlig vibrator med sammetslen yta och långa öron. Fem olika vibrationsval. Medelstark.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 8999 |
| Vikt | 255 gram |
| Färg | Svart |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator |
| Drivkraft | Batteri R3 (AAA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Mycket bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Lågt dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mycket hård |
| Total längd | 20 cm |
| Minsta diameter | 1 cm |
| Största diameter | 3.3 cm |
| Flexibilitet | Liten |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Stimulerande område | Klitoris |
| Form | Oregelbunden |
| Batterier medföljer | Ja |
| Låg ljudnivå | Ja |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Coney Powertickler
Logga in för att skriva en recension