<span>Sammetsmjuk stav med mjuk pung. Gjord i Fanta-flesh. Steglösa vibrationer. Vattentät.</span>
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
Billy Rebell är en sammetsmjuk vibrator med en mjuk pungför attstimulera dig extra.Han är gjord i materialet Fanta-flesh, som har mycket hudkänsla. Den mjuka sleeven går att ta av och under finns då en slät hårdplaststav - två stavar i en! Han är även vattentät så att han kan följa med med för en härlig stund i duschen.
Vibrationerna är medelkraftiga och steglösa så att du får den stimulans du önskar.
Färgen på vibratorn är ljusare än vad bilden visar ochden har ett rosa ollon.
Pungens mått är ca 6 x 4 cm.
För att staven ska behålla sin hudkänsla så kan du pudra den med t ex Powder.
1. vill ha sammetslen stav
2. önskar steglösa vibrationer
3. önskar stav med pung
Om du vill ha en vattentät stav med sammetslen hudkänsla, då kan du välja denna.
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 3666 |
| Vikt | 345 gram |
| Färg | Beige |
| Antal batterier som krävs | 2 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Fanta-flesh |
| Kvalitet | Bra |
| Ytstruktur | Sammetslen |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mycket mjuk |
| Total längd | 20 cm |
| Flexibilitet | Ingen |
| Penetrerande längd | 13 cm |
| Hastighetsreglering | Steglös |
| Stimulerande område | Vagina |
| Ftalatfri | Ja |
| Med pung | Ja |
| Diameter | 4.5 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Billy Rebell
Logga in för att skriva en recension