Ribbad vibrator som är böjbar så att du får bästa möjliga g-punktstimulans. Vattentät.
Ingen kommer att få veta, alla våra paket skickas i diskreta kartonger utan någon logotyp och med anonym avsändare.
Fri frakt från 1000kr. Leverans inom 1-2 dagar, beställningar som görs innan 10.00 skickas samma dag och är ofta framme dagen efter.
🚀 Beställ innan kl. 10 så skickas din order samma dag!
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Artikelnummer | 9287 |
| Vikt | 175 gram |
| Färg | Gul |
| Antal batterier som krävs | 1 st |
| Produkttyp | Vibrator / stav |
| Drivkraft | Batteri R6 (AA) |
| Material | Silikon |
| Kvalitet | Bra |
| Ytstruktur | Slät |
| Ljudnivå | Medel dB |
| Vattentålighet | Vattentät |
| Vibrationsgrad | Medel |
| Målgrupp | Kvinnor |
| Hårdhet | Mjuk |
| Total längd | 23 cm |
| Flexibilitet | Mycket stor |
| Penetrerande längd | 20 cm |
| Hastighetsreglering | Fasta lägen |
| Form | Böjbar |
| Diameter | 2.5 cm |
Inga recensioner än
Var först att dela dina tankar om Bendi G
Logga in för att skriva en recension